Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 28 2022 06:36

Papafingo 170m2 ne shitje

EUR

Publikuar: Qer 28 06:36
Shikime: 1523
Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti dhe siperfaqe te pergjithshme prej 170m2..Prona ndodhet ne nje zone te qete te qytetit.Eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 tualet dhe 1 verande te madhe me pamje te mrekulueshme.Na kontakroni per me shume informacion ose per te pare pronen nga afer. Përshkrimi i linkut

Real Estate Office

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione