Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 08:18

Ne shitje apartament 2+1 100m larg plazhit.

EUR

Publikuar: Qer 24 08:18
Shikime: 438
Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen Butrinti prane restorant Layo's Zone e preferuar pranë të gjitha sherbimeve dhe 100 metra distance nga plazhi. Prona ka një sipërfaqe totale prej 80m2 eshte pajisur me certifikate pronesie dhe përbëhet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon & guzhinë, 1 tualet ,1 ballkon.Na Kontaktoni për informacion të mëtejshëm ose për një vizitë te prona. Përshkrimi i linkut

Real Estate Office

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione