Published: Sht 14 2018 10:55

Apartamente okazion

EUR

Published: Sht 14 10:55
Views: 2
Shitet Kati I tret me siperfaqe 300 metra ! Ne projektin aktual jan 3 apartamente,te gjith nga 2+1 me nga 2 tualete dhe me ballkonet perkats mirpo duke qen se eshte objekt ne ndertim mund te nderhyet per ndryshime ne projekt..te interesuarit mund te kontaktojn per me teper informacion
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0693233490

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information