Apartament prej 68m2 ne Sarande

43 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gentjan Ahmeti 12 Nën 16:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Apartament 1+1 ne Sarande 38 000 EUR
PAPAFINGO 230/m Ne Qender.Me Hipoteke 200 000 EUR
Vile ne Sarande 255 000 EUR
Apartament  2+1 ne Sarande 120 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Apartment for sale 1 + 1 in district No 4.Apartment has a total surface 68 square meter and consists on 1 living room, 1 bedroom, bathroom and 2 balcony.It is a palace built in recent years with qualitative works.Its only 50 meter from the sea.For more information please contact us.

Shitet apartament 1+1 ne Lagjen Nr 4 te Sarandes,mbi plazhin e pllakave me nje sip te pergjithshme 68 m2.Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon,1 dhome gjumi,tualet dhe 2 ballkone.E perfunduar me te gjitha punimet,si hidraulike elektrike edhe shtrimi me pllaka.Vetem 50 metra nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
Gentjan Ahmeti

Lagjia nr 1,Rruga Butrinti
+355692582610
gentjansarande@yahoo.com
Gentjan Ahmeti
0692582610
Leaflet
Shitet Apartament 2+1 prane detit. 68 000 EUR
Shitet Apartament 80 m2 me Hipoteke. 47 000 EUR
Apartament ne shitje+GARAZH. 110 000 EUR
Apartament 1+1 ne Sarande 38 000 EUR
Në fillim