Apartament për shitje në Sarandë

56 000 EUR

Shitet nga: Eron Cumani 07 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Apartament për shitje në Sarandë
Ky apartament është ndërtuar në vitin 2013
Apartamenti eshte ne perberjen e nje rezidence unike per nga arkitektura dhe komforti qe afron per te gjithe banoret e kesaj rezidence .
Apartamenti ndodhet në katin e 3
Sipërfaqja e përgjithshme e banesës është 60 m / 2
Karakteristikat e apartamentit
Apartamenti eshte i mobiluar dhe është gati për të jetuar.
Përbërja:
(1) dhomë gjumi + një dhomë sallon - kuzhinë + (1) banjo + një ballkon
Fale pozicionimit te tij ne objek , mundeson nje pamje fantatike te detit dhe qytetit ,
Përparësitë e këtij apartamenti
Largësia nga deti rreth 300 metër
Apartamenti ndodhet në jug - lindje te objektit .
Apartamenti ndodhet 30 minuta nga bulevardi dhe qendra e qytetit
Apartamenti ka pamje nga deti (Të dy dhomat kan pamje nga deti )
Ashensor në dispozicion në çdo moment
Pranë këtij pallati është e mundur parkimi publik , restorantet dhe supermarkete të ndryshme .
Nderthurja e elementeve det , liqen , lum , mal afer kesaj rezidence e ben unik kete apartament .
E pozicionuar ne periferi te qytetit te Sarandes dhe shume afer qytezes se Ksamilit , e ben nje apartament te perkryer pushimi .
Në një nga zonat më paqësore të qytetit
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne garantojmë administrimin dhe mirëmbajtjen e këtij apartamenti gjatë 12 muajve të vitit.
Ne garantojmë administrimin dhenien me qira gjatë sezonit turistik dhe gjatë 12 muajve të vitit te apartamentit
Dhenia me qira çdo ditë gjatë sezonit turistik për apartamente të ngjashme në kete ndërtes është 50-70 euro / ditë
Pritshmëria e rritjes së çmimit është 8-10% në vite.
Një mundësi e mirë për të gjithë të interesuarit të bëjnë një investim të suksesshëm.
=======================================
Për të blerë apartamentin në total, janë këto detyrime. "" "" "" "" "

Cmimi i banesës në 56000 €
Kontrata noteriale e shit-blerjes 300 euro
Regjistrimi i banesës në emrin e pronarit të ri 70 euro
Kontrata e furnizimit me energji elektrike dhe ujë 250 euro
Taksat vjetore të pasuris 50 euro në vit
Pagesa vjetore për mirëmbajtjen e banesës 100 euro në vit
========================================
Ne pamundesi te buxhetit te mjaftueshem per te blere kete apartament , Ju vjen ne ndihme konsuleca jone per te perfituar kredi bankare me interesat me te favorshme ne tregun bankar .
=======================================

Leaflet
Në fillim