Apartament për shitje në Sarandë

69 000 EUR

Shitet nga: Eron Cumani 19 Gush 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Apartament për shitje . Sarandë
================================================== ====
Kjo ndërtesë është ndërtuar në vitin 2015
. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të ndërtesës
Sipërfaqja e përgjithshme e apartamentit 110 m / 2
Përbërja:
(2) dhoma gjumi + një dhomë sallon - kuzhinë + (2 ) banjo + (2) ballkone
Ky apartament karakterizohet me cilësi më të lartë të elementeve përbërës si pllaka, dyer, dritare, materiale elektrike, hidraulik, sanitar.
Përparësitë e këtij apartamenti
Largësia nga deti rreth 800 metër
Apartamenti ndodhet 10 minuta nga qendra e qytetit
Apartamenti ka pamje nga deti
Ashensor në dispozicion në çdo moment
Pranë këtij pallati është parkimi i mundshëm publik
Restorante dhe supermarkete shumë afër apartamentit.
================================================== ==
================================================== ======
Për të blerë apartamentin në total, janë këto detyrime. "" "" "" "" "
Cmimi i apartamentit është 69000 euro.
Kontrata noteriale e blerjes - shitur 300 euro
Regjistrimi i banesës në emrin e pronarit të ri 70 euro
Kontrata e furnizimit me energji elektrike dhe ujë 250 euro
Taksat vjetore të pasurive 50 euro në vit
Pagesa vjetore për mirëmbajtjen e banesës 80 euro në vit

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne pamundesi te buxhetit te mjaftueshem per te blere kete apartament , Ju vjen ne ndihme konsuleca jone per te perfituar kredi bankare me interesat me te favorshme ne tregun bankar .
================================================== ====
Ky apartament rekomandohet për:
Një çift ose një familje e madhe që dëshirojnë të kenë një apartament për pushimet e tyre,
Nëse dëshironi konsulencë, apartamenti mund të shfrytëzohet gjatë sezonit turistik, duke dhënë qiranë për pushuesit.
Ne mund të sugjerojmë për ju shume apartamente te ndryshme ne perputhje me kerkesat , kriteret dhebuxhetin tuaj .
Për një vizitë për këtë apartament dhe shumë të tjerë në dispozicion, ju mirëpresim
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo informacion shtesë.
Kjo pronë menaxhohet ekskluzivisht nga: Saranda invest property
Leaflet
Në fillim