Apartament ne shitje+GARAZH.

110 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gentjan Ahmeti Dje 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Adresa
Lagjia Nr 1.
Sipërfaqe
96 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna
Sarandë
Shitet apartament ne Lagjen nr 1, shume prane bulevardit kryesor me siperfaqe prej 96 m2. Apartamenti ka pamje full nga deti.Ka nje organizim ne sallon se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh i brendshem,por shitet edhe pa garazh.Per me shume informacion mund te na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610.
Gentjan Ahmeti

Lagjia nr 1,Rruga Butrinti
+355692582610
gentjansarande@yahoo.com
Leaflet
Shitet Apartament 80 m2 me Hipoteke. 47 000 EUR
 Apartament 1+1/Qender 40 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 prane detit. 68 000 EUR
Shitet Apartament 2+1. 52 000 EUR
Në fillim