Apartament 2+1 ne Shitje, Sarande

82 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet Vile ne Sarande 350 000 EUR
Papafingo fantastike ne Sarande 190 000 EUR
Shitet Truall ne Ksamil 230 000 EUR
Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti 95 000 EUR
Shitet apartament 2+1 ndertim i ri ne Sarande,Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe totale prej 115m2.Prona perbehet nga:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,2 tualeta,dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per te organizuar nje vizite te prona ose per cdo pyetje qe keni.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Visit our store page
Sarande Show on the map
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament me pamje ballore nga deti 86 500 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 64 000 EUR
Papafingo fantastike ne Sarande+ 2 garazhe 235 000 EUR
Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti 77 000 EUR
Në fillim