Apartament 2+1 ne Sarande

70 000 EUR

82 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 18:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Real-Estate-Office.al Sarande
  Online
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 1+1 vija e pare 75 000 EUR
Apartament 1+1 45 000 EUR
Truall me hipoteke per resort turistik 120 EUR
Shitet apartament 1+1 vija e pare 57 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri dhe cilesor i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon guzhine 1 ballkon me siperfaqe totale 100m2 vija e pare nga deti vetem 50 m larg tij.Me vetrata dopio xham grila e mobiluar totalisht me punime dhe pajisje cilesore.70000 euro 00355/699238033 Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sarande Tregoje në hartë
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
  Online
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 138m2 pamje ballore nga deti 97 000 EUR
Apartament 3+1 ne Sarande 70 000 EUR
Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti 95 000 EUR
Apartament 1+1 i mobiluar prane plazhit 1 200 EUR
Në fillim