Apartament 2+1 me pamje fantastike

150 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Papafingo fantastike ne Sarande+ 2 garazhe 235 000 EUR
Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti 100 000 EUR
Shitet 2+1 ne Sarande 55 000 EUR
Shitet ndertese 2-kateshe  250 000 EUR
Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme 105m2 eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Visit our store page
Sarande Show on the map
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament ne Sarande 45 000 EUR
Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION   65 000 EUR
2+1 ne shitje me pamje nga deti 65 000 EUR
OKAZION Apartament 2+1 120m2 pamje  nga deti 82 000 EUR
Në fillim