Apartament 1+1 me hipoteke ne Sarande

Shitet nga: Saimir Dje 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78,4 m2
Komuna: Sarandë
Shitet apartamenti 1+1 me hipoteke ne sarande zona kanali i cukes prane hotel oazis nje nga zonat me te preferuara ne sarande, nje pozicion i mrekullueshem me pamje perrallore nga deti dhe saranda,shesh parkimi ,sistem kondicionimi mitsubishi elektrik qeramike kundra ndryshkut,si dhe te gjitha punimet jan bere extra jashte firmes se ndertimit ,e mobiluar , per me shum me telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim