4 Hyrje: Apartament 1+1 dhe 3 Garsonierë - 190m2

120 000 EUR

Shitet nga: Alex Sot 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
SHITET BIZNESI: 4 hyrje akomodimi të mobiluara (me sip.190m2 të ndara në 3 garsonierë dhe 1 apartmament 1+1) + website e dedikuar me system booking (ne tre gjuhë - Anglisht, Polonisht dhe Shqip) në Sarandë:

https://sarandastudios.com/sq/

PESHKRIM NE DETAJE:

Shiten 4 hyrje të veçanta në një nga zonat më të njohura të Sarandës (në rrugën e Butrintit). Afërsia e tyre me “Mango Beach”, resortin turistik me pesë yje “Santa Quaranta” dhe shumë institucione të tjera prestigjioze në afërsi e bëjnë këtë vend të përkryer për investim afatgjatë.

Dy studiot/garzonierët, secila me një sipërfaqe prej 25 m2, gjenden në katin e parë. Mund të shikoni detajet e garzoniereve të kompletuar tek faqja e internetit:

https://sarandastudios.com/sq/akomodimi/studio-nina-nje/

Të dy studiot/garzonierët kanë një verandë private rreth 40 m2.

Apartamenti 100 m2 në katin e dytë të godinës, përbëhet nga dy njësi të ndara, të cilat mund të shërbejnë ose si një e tërë, e përbërë nga: 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 soggiorno e madhe, e 1 balkon, ose si një apartament me 1 dhomë gjumi e sogiorno së bashku me balkonin, plus një studio/garzonier të veçantë. Secila ka hyrje private të veçantë.

Sipërfaqja totale e pronës është: 150 m2 + 40 m2 verandë private.

Distanca në plazh është 80 metra. Ka dyqane, stacion autobusi, bare dhe restorante në afërsi të hyrjeve.

Për më shumë informacione, foto, video ose planimetrinë, vizitoni faqen e internetit të pregatitur për shitjen e biznesit/njësive:

https://sarandastudios.com/sq/shitje/

Jam ne dispozicjon për çdo informacion/pyetje nëpërmjet celularit/viber/whatsapp: 069 22 88 853 ose për vizitë tek hyrjet.

Cmimi: 120,000 EUR
Alex
  Online
069 22 88 853
Leaflet
Në fillim