Published: Gush 11 2018 07:57

Shitet Apartament i mobiluar ne Pogradec

EUR

Published: Gush 11 07:57
Views: 12
SHITET Apartament ne Katin e Pare te Banimit perbere nga:
Ambjent ndenjje,Ambjent Gatim plus Ngrenie,Dy Dhoma Gjumi,Dhome per Miqte (Dhome Gjumi), Banje e bollshme,Dy Koridore te bollshme.
Siperfaqja Totale 145 m2
Hyrje e vecante pa lidhje me apartamentet e tjera.
Ambjenti eshte i mobiluar dhe me ngrohje qendrore me kaldaje me pelet.(Per sistemin e ngrohjes ofrohet Dy vjet Garanci)
Te gjitha Punime jane cilesore dhe bashkekohore.
Sipas kerkeses se bleresit mund te ofrohet edhe bodrum I sistemuar me sip. deri 35 m2 me cmim te negociushem.
Dokumentacioni I Rregullt.
Cmimi i shitjes:
Sip. 145 m2 x 380 €/m2 = 55100 €
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information