Shitet Apartament 2+1 dhe 1+1

Shitet nga: Ardi Sot 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Pogradec
Shitet hyrje 2+1tek axhensia kati 4 banim 80 m ne gjendje shum te mire dhe me punime cilesore.ka 1dhom gjumi 4x4,1dhom gjumi4x3 ,guzhine 6.5×4 ,koridor 3×3 ,banje 4×2 ,ballkon 4×1.5 me dopjo xham . Hyrje 1+1kati 2 perball Big Market 70m e mobiluar .
Leaflet
Në fillim