Apartament ne Rrogozhine

27 000 EUR

Shitet nga: Gerti 18 Sht 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Peqin
Shitet Apartament ne Qender te qytetit te Rrogozhines
.. 1+1..
Me Hipoteke dhe dokumentacion te rregullt
Hyrje kati..5 .....cdo gje e re


..
Leaflet
Në fillim