Shitet Apartament, Kati i 1, OKAZION!!

Shitet nga: Bruno 12 Tet 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagja: Xhevdet Nepravishta, mbrapa Planet Bar
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Lushnjë
Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me sistem elektrik dhe hidraulik te ri, dyer dhe dritare dopio xham, me tavane te zbukuruar, tualeti i gjithi i ri. Banesa ka verande te madhe. Ndodhet ne nje zone shume te mire,jeni vetem 2 min large nga ambulanca, 2 min large nga spitali, afer tregjeve te ndryshme ose qendres. Adresa lagja :xhevdet nepravishta, rruga misto mame, pallati 67 ose pallati 5 katesh mbrapa Planet Bar, Lushnje. . Cmimi i diskutueshem!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim