OKAZION! Shtepi 2+1

26 100 EUR

29 000 EUR

Shitet nga: Renis Qose Sot 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lushnjë
Shitet shtepi 2+1 ne Lushnje
Pallat ekzistues me tulla, i suvatuar totalisht nga jashtë!
2 dhoma gjumi, korridor
Dhome ndenje, kuzhina e vecuar.
Ballkon i mbyllur me vertrate xhami, hapje mbyllje.
Kati i 4 i banimit. Lagje mjaft e qete. Rruga e sapoasfaltuar dhe me ndricim!
Pallati mbi rrugen e spitalit, prane repartit te zjarrfikses ose ish deges ushtarake. Shitet pjesërisht e mobiluar!
Renis Qose
0696047960
Leaflet
Në fillim