Shitet shtepi plazhi

62 000 EUR

Shitet nga: Miri Dje 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shtepi plazhi te rana e hedhun komleksi inheritor, e mobiluar me materiale shume cilesore, 90 metra katrore, me ballkon etj.
Per me teper shikoni videon dhe fotot.
150 euro nata mund te leshohet me qera ne muajt e veres.
Vetem shitje, jo ndrrime.
Cmimi eshte fiks.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione