Shiten 4 Apartamente ne shengjin

0 LEK

Shitet nga: elvis 30 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shiten 4 Apartamente ne shengjin te mobiluara me dokumentacion te regullt kati i 3 kati 5 dhe kati i 8 veten 200 metra larg detit +38349333324 +38349464849
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione