Apartament

50 000 EUR

Shitet nga: Osman 07 Korr 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Kukës
Shitet apartament kati 1,lagjia ne 1.mund te perdoret per banim ose per biznes.eshte e ndare ne 3 dhoma,ku secila dhome ka banjo dhe dalje ne rrugen kryesore.
Leaflet
Në fillim