Okazion...Shitet hyrje 2+1 kati 1

4 000 000 LEK

Shitet nga: Fredi 09 Korr 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Korçë
Okazion...shitet hyrje 2+1
Apartamenti ndodhet ne katin e par dhe shitet i mobiluar ose jo...si te doni
Ndodhet ne qytetin e korces ne nje zon mjaft te mir
Apartamenti eshte 83m2 dhe eshte i pajisur me te gjitha dokumentacionet e nevojshme
Per me teper shihni fotot
Te interesuarit te telefonojn ne nr 0692148809
Leaflet
Në fillim