APARTAMENT

0 LEK

Shitet nga: N.B 26 Jan 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Korçë
Shitet apartament 2+1, tek Gjykata Korce!!Ka ngelur vetem kati i 3.
Me planimetri te rregullt, dhe me pozicione shume te mira.
Pallati eshte shume cilesor, me punime fantastike!!
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 22 05 148
Adresa:Prane me Vilen Coifil
Ne Gjykata Korce
Leaflet
Në fillim