Shitet Garsonierë, 28 m/2, 12000 €

Shitet nga: Luma Sot 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR   15 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Shkembimi i Kavajes
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Kavajë
Shitet Garsonierë, 28 m/2 , 12000 €

Apartamenti ndodhet ne katin e IV, te rezidences Luma , nuk eshte me pamje nga deti.
Kjo garsonierë ndodhet në pallatin, rruga per tek resortet Fafa, Premium e Diamma, tek Shkëmbi i Kavajës, buzë rrugës dytësore dhe 200 m nga plazhi.
Shitet e përfunduar me këtë çmim, sipas kêrkesës së blerēsit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim