Shes Banesen ne Gjakove

Shitet nga: Arbenor 15 Gush 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Has
Pershendetje,e shes banesen time ne Gjakove.Gjendet ne vend te mire ne lagjen tek Blloku i Ri poashtu i ka te gjitha afer si spitalin,shkollat,pazarin,vetesherbimet etj.E shes te gjithen te mobiluar poashtu dhe bodrumin.Per cdo informate tjeter mund te me kontaktoni ne numrin e paraqitur ose ne Viber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim