Apartament

Shitet nga: NERGUTI 29 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 114 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Has
Shitet apartment me hapesire 114 m2 Kati I 5 apartment eshte ne ndertim te ri
Istalimet dhe punimet e te bera nga pronari ka dhe Istalimet per sistem ngroheje qendrore
Disponon 2 dhoma gjumi dhe dhom ndenje + guzhin, 2 banjo dhe 2 ballkone.
ApartamentI eshte me ashensor.
Dhe ne proqes hipotekmi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim