Apartament ne Has

0 LEK

Shitet nga: Auto Nerguti 09 Korr 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Has
Shitet apartament ne Kukes 114 m2 me 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe sallon+guzhine dhe 2 ballkone
Apartamenti ndodhet ne afersi te radio kukesi pran bigmarket
Apartamenti eshte ne perfundim e siper punimet te kryera nga pronari
Apartamenti eshte ne proqes hipotekimi
Auto Nerguti
0683307851
Leaflet
Në fillim