SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

900 EUR

Shitet nga: SUPER HYRJE TEK UJI FTOHTE VLORE 03 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Fier
SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIANE, PLLAKA, DYER DRITARE, BANJO, GUZHINE, ETJ, TE GJITHA TE PERZGJEDHURA, PAMJE FANTASTIKE NGA DETI,,, ME DY BALLKONE, PRANOJ EDHE NDRIM, MAKINE OSE HYRJE NË TR + DIFERENCE,,,, PER ME SHUME Tel 0677305566..watsap..viber.. Flm.
Cmimi për ndrim 100 mij euro
SUPER HYRJE TEK UJI FTOHTE VLORE
0677305566
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione