Shitet shtepia 3+1 e mobiluar

52 000 EUR

Shitet nga: Shkelqim 09 Maj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli Ish hetuesia.
Pallati i ri ne rruge kryesore.
Apartamenti ka 3dhoma gjumi , Sallon ,Guzhine te vecuar, 2 Tualete dhe ballkon.
Ka siperfaqe 130m2 . Kati 8.me ashensor.
Apartamenti shitet i mobiluar ose jo sipas kerkeses.
Cmimi i diskutueshem. Info whats up 0675825779 ose 0683360051
Leaflet
Në fillim