Shitet Apartament Vil 3+1 ose Ndrohet

Shitet nga: Klevis Vaqo Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Komuna: Fier
Vetem 3 min larg qendres se Fierit, ne nje ndertim te ri ndodhet ky apartament i mire investuar dhe me nje verande funksionale 230m2. Ambjenti i brendshem ka shtrirje prej 170m2 ku ndahet ne 1 korridor te bollshem qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes dhe ambjentit te gatimit, 3 dhomave te gjumit dhe 2 tualeteve. SHITET OSE NDROHET ME SHTEPI ME TE VOGEL,,,DYQAN,,,MAKIN PLUS DIFERENCEN.. Per me shume informacion, kontaktoni ne Tel 0673900099
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim