Shitet apartament ne qender te fierit

Shitet nga: Erti 14 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Fier
Shitet apartamenti kati i 9 jo i fundit ne pallat te ri me ashensor ne qender te fierit 2 dhoma gjumi, sallon dhe guxhin, me 2 banjo dhe ballkon te bollshem ne zonen me te qet dhe te preferuar te qytetit ne lagjen 1Maji
Apartamenti ka nji mobilim te ri me paisje elektrike(kondicioner.frigorifer inkaso pjanur.furr inkaso.mikroval.lavastovilje.lavatrice)te gjitha inverter dhe te gjitha paisjet jan e nji cilsie te latre.Mobilimi eshte moderrn,Apartamenti ka qen i banuar vetem 6 muaj.Apartamenti ka tavan te varur dhe ndricim te fshet dhe spote.Apartamenti eshte i drejtuar ne lindje dhe ka nji pamje te shkelqyer te te gjith zones.Apartamenti eshte me hipotek shitet per arsye emigrimi.Per ju qe kerkoni nji apartament te bollshem te nji cilsie te lart do te ishte zgjidhja me e mir me nji cmim 65000 € nji apartamen qe nuk i mungon asgje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim