SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “8 SHKURTI” FIER

5 000 000 LEK

Shitet nga: Des Fier 08 Korr 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Shitet apartament 2+1 në Lgj. “8 Shkurti” , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të, pallat 6-katësh pa ashensor. Organizohet në: 2 dhoma, kuzhinë, 1 ballkone, 1 banjo. Shitet totalisht i mobiluar. Ka sipërfaqe të konsiderueshme prej 74.1 m² dhe shitet me çmimin 5 000 000 lekë/total ose 4 600 000 lekë/total pa mobilie. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎ +355 69 703 2242

Des Fier
0697032247


WhatsApp:
0697032247
Leaflet
Në fillim