rinegociohet cmimi i apartamentit

90 000 EUR

105 000 EUR

Shitet nga: Arta Imobiliare 24 Korr 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Shitet super apartament ne lagjen 8 Shkurti pallat i ri kati 6 banim me siperfaqe totale 237m2 3+1+2
Ose jepet me qera 250eur/muaj cmim i diskutueshem
🏡 Organizimi :
Apartamenti eshte 138m2 + 99m2 verande,dhe brenda cmimit shitet dhe 1 garazh.
• 🔌 Apartamenti ka 1 sallon te madh perfshire dhe kuzhinen
• 🛌 3 Dhoma Gjumi
• 🚾 2 Tualete
1 verande te madhe 99m2
Apartamenti ka pozicionim te favorshem nga dielli,ne tre pozicionime te ndryshme Veri-lindje-perendim
Apartamenti eshte i paisur me te gjithe dokumentacinin e nevojshem hipotekor.
Per me teper kontaktoni:
📩 Daiditravel@gmail.com
📲 0676004400 & 0672040034
Leaflet
Në fillim