OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

Shitet nga: APARTAMENT UJI FTOHTE VLORE Dje 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: UJI FTOHTE VLORE
Komuna: Fier
PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI ESHTE 5 KATE,,,HYRJA ESHTE KATI I 5,,,SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR,,,E LYER ME BOJ VENECIANE,,,ME TE GJITHA PAISJET,,,DYERT DRITARET PLLAKAT,,DHE CDO PUNIM ESHTE KRYER SIPAS DESHIRES,,,JO TE NJEJTA ME PALLATIN,,,KA DHOM PER FEMIJET,,,DHOM PER CIFTIN,,,GUZHINE TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA ORENDITE,,,SALLON,,,KOLLTUQE MESHINE,,,,DY BALLKONE,,,ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI,,,,E KAP DIELLI NE CDO ORE TE DITES,,,CMIMI I DISKUTUESHEM,,,PRANOJ EDHE MAKINE DERI NE GJYSMEN E SHUMES,,,, OSE HYRJE NË TR ,,FLM,,, ,,,PER ME SHUME,tel 0674322273 WATSAP..VIBER , ....sip,,,98 m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim