OKAZION APARTAMENT NE FIER

40 000 EUR

Shitet nga: Mehmet 02 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Shitet nje apartament me cmim OKAZION ne nje zone teper te qete pran qendres dhe pran shkollave supermarketevr etj.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 10 katesh me punime teper cilesore dhe me administrim perfekt te zonave te perbashketa te pallatit.Apartamenti aktualisht eshte i dhen me qera 200 mij lek ne muaj.
Eshte me certifikat pronesie (hipotek) dhe certifikat rivleresimi.
Apartamenti ndodhet ne rrugen Llukan Toska buze rruges kryesore.
Leaflet
Në fillim