Dupleks ne shitje

78 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Arta Imobiliare Dje 08:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Arta Imobiliare
Shitet shtepi 2 kateshe 250 000 EUR
Apartament ne shitje 4 200 000 LEK
Dyqan ne shitje OKAZION 50 000 EUR
Apartament I mobiluar ne shitje 29 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Duplex ne shitje
Shitet duplex ne lagjen 15 Tetori ne qender te qytetit
Apartament eshte i organizuar ne 2 katet e fundit te pallatit me ashensor
🏡 Organimi:
• Siperfaqja ne katin e pare 113.3m2
• Kati i dyte 57m2
• Kati i pare i dublexit :
Salloni dhe kuzhina e perbashket
• 🛌 2 Dhoma Gjumi
• 🚾 2 Tualet
1 ballkon i bollshem
Kati i dyte eshte i organizuar:
1-banjo
1-ballkon i bollshem
Sallon kuzhine dhe dhome gjumi
Apartamenti disponon:
Certifiko pronesie me dokumentacion te rregullt per te dyja katet me hipoteke
• Super cmim për vetem 78.000Euro
Për më tepër Informacion na kontaktoni :
📩 artaimobiliare@gmail.com
📲 0676004400 & 0672040034
web www.artaimobiliare.com
Arta Imobiliare
Agjensia Imobiliare ARTA është themeluar në vitin 2005 duke operuar me sukses gjithë keto vite. Stafi jonë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së BLERJES ose SHITJES të një prone, dhe do t'ju suportojë gjatë gjithë proceseve. Investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj. Shërbimet që ofrojmë: Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave. Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes. Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë. Marketing dhe promovim për pasuritë e paluajtshme. Këshillim profesional mbi vlerën e pasurive të paluajtshme. Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të licencuara. Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave. Shërbime shtesë pas shitjes si transporti, mbështetje teknike, arkitekt i brendshëm etj. Makina me qera. Paketa turistike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ruga Rauf Nallbani, Fier Tregoje në hartë
0676004400
http://www.artaimobiliare.com/sq
Arta Imobiliare
  Online
+355676004400
Leaflet
Arta Imobiliare
Super Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore 60 000 EUR
Lokal ne Shitje 100 000 EUR
Apartament ne shitje 41 440 EUR
Oferte ,Shtepi Private ne shitje! 5 000 000 LEK
Në fillim