Apartament ne shitje ose me qera

4 000 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Arta Imobiliare 21 Jan 08:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Arta Imobiliare
Apartament me qera ne Vile 15 000 LEK
Apartament I mobiluar ne shitje ose qera 45 000 EUR
Apartament ne shitje Vlore 48 000 EUR
Apartament i mobiluar Lux me qera 25 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Shitje Apartamenti ose qera
Shitet, Apartament ose jepet me qera 2+ 1 ne Fier, ne Lagjen 11 Janari
🏡 Organizimi:
• Siperfaqja 77.06m2
• Kati i 3 banim
•🔌 Ambjent ndenje dhe gatim i perbashket
• 🛌2 Dhoma gjumi
• 🚾1 Tualete
•1 Ballkone te bollshem
Apartamenti disponon:
Certifikate pronesie me dokumentacion te rregullt
• Orientim: Shume mire ndaj drites
• Shitet 4 000 000 (shum pak i diskutueshem)
Eshte e pa rregulluar pallat ekzistues
E favorizuar nga kopesh dhe shkolla shume prane baneses
Apartamenti jepet me qera 10.000l/muaj e pakompletur
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit
Për më tepër Informacion na kontaktoni :
📩 artaimobiliare@gmail.com
📲 0676004400 & 0672040034
web www.artaimobiliare.com
Arta Imobiliare
Agjensia Imobiliare ARTA është themeluar në vitin 2005 duke operuar me sukses gjithë keto vite. Stafi jonë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së BLERJES ose SHITJES të një prone, dhe do t'ju suportojë gjatë gjithë proceseve. Investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj. Shërbimet që ofrojmë: Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave. Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes. Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë. Marketing dhe promovim për pasuritë e paluajtshme. Këshillim profesional mbi vlerën e pasurive të paluajtshme. Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të licencuara. Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave. Shërbime shtesë pas shitjes si transporti, mbështetje teknike, arkitekt i brendshëm etj. Makina me qera. Paketa turistike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ruga Rauf Nallbani, Fier Tregoje në hartë
0676004400
http://www.artaimobiliare.com/sq
Arta Imobiliare
  Online
+355676004400
Leaflet
Arta Imobiliare
Shitje apartamenti 1+1 33 000 EUR
Apartament 2+1 ne shitje 32 000 EUR
Super Cmim Lagja 16 Prilli 39 312 EUR
Shtepi private ne shitje 54 000 EUR
Në fillim