SHITET HYRJE 2+1 NË QENDËR TË ELBASANIT

39 000 EUR

45 000 EUR

Shitet nga: Arian 19 Sht 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet apartamenti pjesërisht i mobiluar, ndodhet ekzaktësisht 50 metra nga kryqëzimi i dinamos! Hyrja ësht në kat të 4 pa ashensor ish pallati i oficerëve! Pamje relaksuese nga ambulanca qëndrore nga dritarja e sallonit dhe pamje në bulevard tek dhoma e çiftit, apartamenti ësht një mundësi e mirë për investitorë që duan një pasuri në qytet. Çmimi i apartamentit 39.000€ diskutueshme në limitet e arsyeshme! Telefonata serioze!
0694915551
Leaflet
Në fillim