Okazion ! Shitet ap.ri banimi

35 000 EUR

Shitet nga: BASHA Real Estate 29 Tet 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
Shitet ap.ri banimi 1+1+wc+blk ,sip.70 m2,kati 4b ,i mobiluar perfekt ,hipoteke dhe adrese ne afersi te Teatrit " Skampa " ne Elbasan .
*Çmim shitje 35.000 euro !
*Cel.0694791410 / viber - whatsapp
Leaflet
Në fillim