Okazion!!! Shitet ap.ri,5+1+2wc+2blk

200 000 EUR

Shitet nga: BASHA Real Estate 29 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
Shitet ap.ri,5+1+2wc+2blk,kati 8,sip.200 m2,i mobiluar lux,hipoteke dhe adrese prane stadiumit ne Elbasan.
* Çmim shitje 1000 euro / m2 !
* Cel.0694791410 / viber - whatsapp
Leaflet
Në fillim