Super okazion 2+1 kat 8 me 75 m katror me Hipoteke

Shitet nga: apartament durres 17 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: L 13 rruga Plazh-Durres
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Durrës
OKAZION SUPER CMIM SHITEN NJE APARTAMENT ME 75 M KATROR KATI 8 ME ASHENSORE ME CERTIFIKATE PRONESIE TE RREGULLT + HIPOTEKE APARTAMENTI NDODHET NE DURRES L 13 RRUGA PLAZH APARTAMENTI NDODHET NE GJENDJE TE MIRE I PA MOBILUAR DISPONON 1 DHOME GJUMI 1 DHOME NDENJE 1 KUZHINE 1 KORIDOR 1 BANJO 1 BALLKON CMIMI REAL ESHT 32000 EURO PAK I DISKUTUSHEM PER ME SHUME INFO KONT NE NR 0696333033 JU FLM DHE JU MIRE PRESIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim