Super Ap 150mt Florida Plazh Durres

1 EUR

Shitet nga: GOLD KEY AGENCY 09 Korr 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet Super Apartament 150mt
☎️ 069 20 55 88 3
📍 Florida Plazh Durres

"YOUR PROPERTY, AZ PRIORITY"✔

👉 Apartament me sip 150mt.
👉 Pallati ndodhet ne rrugen Pavarsia
👉 Soxhorno e vecante e mbyllur me vetrate xhami , dhe siper me strukture druri, kuzhina e vecante, 3 dhoma gjumi, korridor lidhes, nje verande perfekte e hapur.
👉 Kati 2, Pallat 9 Katesh
👉 Ashensor dhe parking
👉 Mobiluar totalisht ne menyre cilesore dhe bashkekohore
👉I paprekur nga termetet e ndodhura.

® #durres #buy #rent
#home #appartament #family #property #rental #rentalbania #buyinalbania #contactustoday #goldkeyrealestate #plazhdurres #shitetplazhapartamentdurres @ LAGJA 13 PLAZH DURRES
GOLD KEY AGENCY
  Online
0692055883
Leaflet
Në fillim