Publikuar: Gush 09 2022 08:39

SHITET PAPAFINGO 2+1 NE GOLEM!

EUR

Publikuar: Gush 09 08:39
Shikime: 126
Shitet papafingo me nje siperfaqe te brendshme prej 110 m2 ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te mirembajtur ne zonen e Golemit. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta, e cila ofron nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone te bollshem. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje. Gjithashtu eshte mundesia e vendosjes se nje ashensori te jashtem. Per nje informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone mund te me kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione