Publikuar: Korr 15 2018 01:07

SHITET GAZIONERE 15.000 EURO

Publikuar: Korr 15 01:07
Shikime: 8
Shitet gazionere 30m2
Kati 4, me ashensor
200 metra larg detit
Adresa: Prane Hotel Pameba, Golem
Çmimi:15.000€ i diskutueshem

AGJENSI IMOBILIARE DURRES
Na kontaktoni: ‭067 527 7047 ‬ dhe 0698191013
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione