SHITET APARTAMENTI 2+1 DHE GARAZHDI OPSIONAL

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ELITE ALBANIA (Real Estate Agency) Dje 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Ujesjellesit Durres
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Durrës
Shitet apartamenti i tipologjise 2+1, shume afer Ujesjellesit. Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 koridor, 2 ballkone ku njeri nga to te ofron nje pamje te mrekullueshme nga qyteti dhe deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banimi te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar ku te perfshira jane: Kuzhina, Minibari dhe Kendi. Nje tjeter vecori e apartamenti eshte qe kuzhina eshte e pajisur me dritare per ajrim natyral dhe gjithashtu njera nga tualetet. Eshte opsionale edhe nje garazhd me vleren 7.000 Euro. Gjithashtu apartamenti disponon certifikate pronesie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim