SHITET APARTAMENTI 2+1, AFER UJESJELLESIT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ELITE ALBANIA (Real Estate Agency) Dje 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Ujesjellesit, Mbrapa CIAO BAR
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Durrës
Shitet apartamenti i tipologjise 2+1, shume afer Ujesjellesit. Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, koridor dhe ballkon te madh. Apartamenti ndodhet ne kati e pare banimi te nje pallati te ri (kati 2-te nga toka). Nje tjeter vecori e apartamentit eshte qe tavani eshte bere me punime kartonxhesi per vendosje spotesh LED. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Cmimi eshte i panegociueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim