Shitet apartamenti 1+1

38 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 14 Sht 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 58m2
Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ka kushte shume te mira. Ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re te paisur me ashensor.
Cmimi: 38.000 Euro,
Adresa: prane tregut te madh industrial,
Tel: 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim