SHITET APARTAMENTI 1+1 NË PLAZH

27 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ELITE ALBANIA (Real Estate Agency) 25 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
ELITE ALBANIA (Real Estate Agency)
0676028888
Leaflet
Shitet apartamenti 1+1 tek rrota e kuqe në plazh. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me standarte të larta ndërtimi. Apartamenti është i përshtatshëm për si shtëpi pushimi ashtu edhe për shtëpi banimi pasi zona ku ndodhet prona është relativisht një zonë e populluar nga familjarë dhe e qetë.
ELITE ALBANIA (Real Estate Agency)
0676028888
Leaflet
Në fillim