SHITET APARTAMENT TEK ISH URT ME 450 EURO M2

72 000 EUR

Shitet nga: Laert Selimi Dje 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Urt ne nje pallat shume cilesor me ashensor ne katin e dyte me nje siperfaqje totale prej 159m2 me orientim lindje-perendim i cili organizohet ne dy dhoma gjumi, 1 salle ndenje me kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Laert Selimi
0696940150
Leaflet
Në fillim