Shitet apartament pushimi Spille

75 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Feniks Home 20 Maj 21:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet apartament 1+1 në Babrru 35 000 EUR
FRESKU, TIRANË, SHITET APARTAMENT 104M2 65 000 EUR
DURRËS, PLAZH, JEPET GARZONERE ME QIRA 10 000 LEK
Jepet me qira, kati 1 I një vile 4 katëshe. 20 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
SHITET APARTAMENT PUSHIMI, SPILLE. 2 MINUTA LARG DETIT
105m2, KATI I DYTË NË NDËRTESË 3 KATËSHE. ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE. BRENDA FSHATIT TURISTIK. ZONË REZIDENCIALE ME ROJE DHE ADMINISTRIM.
PËRBËHET: 2 DHOMA GJUMI, DHOMË GATIMI E NDARË MË VETE, 2 BALLKONE LINDJE, PERËNDIM, 1 TUALET, DEPO JASHTË PËR ZHEZLLONET.
ÇMIMI: 75000€ i diskutueshëm
TEL: 0696679730
Feniks Home
Shit-blerje pronash. Brenda dhe jashtë Shqipërisë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
0694400107
Feniks Home
  Online
0682810326
Leaflet
APARTAMENTE NË VLORË 750 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1, MYSLYM SHYRI 127 000 EUR
SHITET APARTAMENT 1+1 5 400 000 LEK
QIRADHËNIE DURRËS 10 000 LEK
Në fillim