SHitet Apartament 86m2 Plazh Durres.

68 000 EUR

Shitet nga: Ladi 18 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shiten apartament buze detit, vije e pare! Ne kat te peste, me siperfaqe totale 85.95 m2! Prane Restorant Pineta. Punimet e kryera ne pallat jane teper cilesore, muret me kapot, dyert dhe dritaret termike, dere e jashtme e blinduar, Me punime super cilesore. I sapo mobiluar me pajisje te reja moderne. Apartamenti eshte i ri i pa perdorur.
Ladi
Leaflet
Në fillim